Šusťáková móda


Je skvělé, že si můžete také na internetu sehnat různé látky nebo dekorační látky nebo šusťákovinu. Šusťákovina je velice populární a dříve to nosili hlavně hudební skupiny https://www.emimino.cz/skupiny/ v devadesátých letech. Určitě si pamatuje devadesátky a také to, jak se tam nosila opravdu kvalitní a pěkná móda. Tedy mně se alespoň tahle móda v devadesátkách moc líbila. Metráž šusťákoviny seženete například na webové stránce prima-obchod.cz. Najdete tam různé produkty, například softshellové bundy nebo látky anebo také šusťákovinu. A co třeba riflovina? Ano, i z toho si můžete udělat pěkné věci.

Sportovní oblečení musí být kvalitní.

Pokud jste opravdu šikovní lidé a umíte šít z rifloviny, tak si můžete udělat pěkné džíny nebo nějakou džínovou košili a podobně. Pokud máte rádi šusťákovou metráž a šusťákové bundy, tak není problém, když tohle budete umět a budete si věřit, tak si můžete udělat šusťákovou bundu nebo šusťákové kalhoty anebo klidně i šusťákovou čepici. Vy si vlastně můžete udělat ze šusťákoviny opravdu co chcete, můžete si nakoupit šusťákové metráže opravdu kolik chcete. Já sama už nad tímhle uvažuji. Já zatím sama jenom dělám z látek, jako je například bavlna anebo bio bavlna, ale nikdy mě nenapadlo, že bych mohla pracovat také s riflovinou anebo se šusťákovinou.

Sportovní oblečení je také ze šusťákoviny.

Takže jsem se podívala na zmíněné webové stránky, kde jsem se ještě jednou mrkla na metráž šusťákoviny, která mě mile překvapila. Cena je podle mého názoru opravdu skvělá. Rozhodně vás cena šusťákoviny nezruinuje. Tak jsem si řekla, že si koupím alespoň třeba tři nebo čtyři metry a zkusím udělat nějakou krátkou šusťákovou bundu anebo nějakou vestu. Uvidím, co z toho nakonec vznikne. Já si ale myslím, že v poslední době se šusťákovina bude opět nosit. Už vidím takhle kolem sebe, že se nosí šusťákové kalhoty, takové široké kalhoty. Myslím si, že to bude prima. Metráž šusťákoviny se nikdy neztratí.