Ideální řešení i pro vás


Postavit dům je věc, která může trvat v rozmezí měsíců až po několik let. Čas, za který dům dostavíte, závisí nejen na financích, ale i na tom, zda vám bude dům někdo stavět na klíč a nebo zda ho budete stavět svépomocí. Stavba svépomocí je pro mnoho lidí lákavá, protože očekávají výraznou úsporu za práci. Problém je, že sice ušetří nějaké peníze, ale na druhou stranu se jim stavba protáhne. Tudíž stavba svépomocí není nic pro lidi, kteří potřebují bydlet co nejdříve.

kovový plot

Dokončení stavby je jedna věc
Dostavět dům a moct se do něj nastěhovat je velice důležité, ale bydlet na pozemku bez plotu je riskantní. Většina lidí řeší plot až jako poslední věc. Je to logické, protože pokud byste měli plot jako první věc na pozemku, těžká technika by mohla plot poškodit a plot by mohl ztížit provádění některých prací. Proto se plot řeší až nakonec. Jenže vzhledem k cenám za stavební materiál je často problém dokončit úpravy pozemku tak, aby bylo všechno hotové už před stěhováním. Nejspíš budete bydlet v dokončeném domě, ale plot budete teprve řešit.

Bydlet bez plotu není bezpečné jak z hlediska osobní bezpečnosti, tak z hlediska bezpečnosti vašeho majetku. Je dobré mít majetek oplocený, protože všichni budou vědět, kde začíná váš soukromý pozemek, a kde už nemají co pohledávat.

dřevěný plot

Řešíte zrovna otázku jak si oplotit pozemek Montazmpc? Variant je několik, a důležité je, kolik máte na oplocení financí. I ploty podléhají módním trendům, a v současné době je velice populární kamínkový plot, který je ale nejdražší možná varianta. Levnější je pletivo, které ale zase nevypadá vůbec dobře. Pokud toužíte po vysoké míře soukromí, vyberte si třeba betonový plot, který se nemusí udržovat, a který vám poskytne daleko více soukromí než jiné ploty. Jeho praktickou údržbu oceníte i ve vyšším věku. Pokud se vám takový plot líbí, rádi vám ho vyrobíme a namontujeme.