Promo dárky


Každým rokem se pořádají na výstavištích nejrůznější veletrhy, kde firmy předvádí své výrobky nebo služby. Jedná se o propagační akce, kde máte svoji firmu nejen představit, ale také jim ukázat, co vaše firma vyrábí nebo prodává. Veletrhy slouží pro oslovení nových zákazníků a na navázání spolupráce. Pořádají se po celé republice a je jen na vás, jaký vás zaujme a kam se svým stánkem zajedete. Samozřejmostí je, vybrat veletrh, který se stahuje k vaší firmě. Zapomenout byste však neměli na reklamní dárky, kterými obdarujete potencionální zákazníky. Reklamní dárky jsou jako stvořené na veletrhy a rozhodně nevyrážejte bez nich.

klíčenky na krk

Lidé moc dobře vědí, že tyto dárky mohou získat a je tak dobré mít nějaké při ruce. Ideální volbou jsou klasické propisky s potiskem, hrníčky, poznámkové bloky, nebo třeba klíčenky na krk. Na ty stejně jako na ostatní předměty necháte udělat potisk, ať zákazníci vědí, od koho reklamní předmět dostali. Iniciativě se meze nekladou a můžete tak na popis přidat krom názvu a loga i telefonní číslo nebo sídlo firmy. Velkou výhodou je, že klíčenky na krk můžete využít jako dárek, ale i pro sebe samotné. Na klíčenku si můžete dát visačku, díky které vás ihned každý rozpozná a může oslovit.

klíčenky na krk

Zákazníci budou ihned vědět, že patříte k dané firmě a mohou se ptát na své otázky. Navíc se klíčenky na krk dají vyrobit v nejrůznějších barvách a bude je na vás, zda zvolíte barvy společnosti, nebo si vyberete barvu podle sebe. Vždy však myslete na to, že je dobré nalákat co nejvíce zajímavých zákazníků, ať se poté můžete těšit na nové zakázky. Věřte, že promo dárky, jako jsou klíčenky na krk, se rozhodně neztratí. Můžete na nich nosit čip od dveří nebo své vlastní klíče od kanceláře. Nezapomenete je tak doma a budete je mít neustále při ruce, když bude něco potřeba. Nepodceňujte tak žádný veletrh a vždy buďte připravení.