Vejde se tam všechno


Naprostá většina lidí nechce za linku platit spoustu peněz. Dnes je většina lidí ráda, když ušetří nějakou tu korunu, a zrovna u kuchyňských linek je běžné, že jde o částky v řádu desítek až stovek tisíc korun. Zároveň ale není dobré šetřit co to jde, a je lepší si vybrat kuchyni na míru. Není dobré se snažit poskládat si jednotlivé skříňky někde ve výprodeji, protože je celkem problém vyměřit a vybrat skříňky tak, aby nikde linka nepřečuhovala a nebo naopak nechyběla. Linka na míru je ideální, protože bude přesně pasovat na místo, kde má stát. Linka na míru není vhodná jen do velkých prostor, ale je to právě ideální řešení pro každého, kdo chce mít co největší linku na co nejmenším prostoru. Na míru vám dokážeme vyrobit nejen velké linky, ale i malé rohové kuchyně, kam se vejde všechno vaše nádobí.

malá kuchyně

Proč rohovou linku?
Rohová linka se schová do kouta, kde nezabere příliš mnoho místa. I tak je možné využít prostor až ke stropu. I když vám možná skříňky tak vysoko nepřijdou jako příliš dobrý nápad, je to ideální, protože si do nich můžete odkládat věci, které používáte jen sporadicky a nebo dokonce vůbec, ale nechcete je vyhazovat.

moderní kuchyně

Jak probíhá výroba kuchyně na míru?
V prvé řadě je důležité mít připravené zdivo i podlahy. Je potřeba mít udělanou elektřinu, odpady, vodu i plyn, protože to všechno je potřeba při návrhu zohlednit. Budete si vybírat všechno – tvar kuchyně, rozložení skříněk a šuplíků, vyberete si dekory i zadní stěnu. Někdo dává přednost zadní stěně ze stejného materiálu jako je linka, i proto je potřeba vědět kde bude otvor na zásuvky nebo kde bude baterie.

Jakmile bude návrh hotový, je možné začít s výrobou. Vždy se snažíme kuchyně vyrobit co nejdříve, abyste mohli začít vařit. Podívejte se na fotografie hotových kuchyní a inspirujte se u nich, možná vás nějaká zaujme a budete ji chtít domů.