Dodávky elektřiny bez rizik


Evropa čelí stále častějším výpadkům elektrické energie. Dochází k nim proto, že se zavírají jaderné elektrárny, které jsou zatím stále primárním zdrojem elektřiny. Elektrárny, které jsou považovány za obnovitelné zdroje, tolik energie nevyrobí. Když vezmete v potaz množství odebírané elektřiny, je logické, že stávající elektrárny nemohou pokrýt veškerou spotřebu. Navíc spotřeba energie roste, protože Evropská unie tlačí na to, aby lidé používali elektroauta oproti vozidlům se spalovacími motory. V mnohých německých městech jsou dnes výpadky na denním pořádku, a stále častěji se mluví o tom, že bude elektřina na příděl.

solární panely

Jestli nechcete čekat až tyto problémy dorazí k nám, je potřeba se na to předem připravit. Pak vás nic nepřekvapí. Solární panely na dům Joyce-energie.cz jsou skvělým řešením pro každého, kdo nechce být jakýmkoliv způsobem závislý na dodávkách elektřiny od dodavatele. Pokud dojde k jakémukoliv problému, elektřina prostě nebude pro každého, ale zajistí se chod kritické infrastruktury, a domácnosti budou až na okraji distribuce.

instalace panelů

Abyste měli elektřinu k dispozici kdykoliv, je dobré si nechat nainstalovat domácí solární elektrárnu, která vás sice na nějaké peníze vyjde, ale díky možnosti čerpat dotace máte šanci, že je pořídíte za daleko nižší cenu. Solární panely jsou stále populárnější u mnoha obyvatel, protože díky nim mají elektřinu kdykoliv k dispozici, a výpadkům z jakéhokoliv důvodu se bát nemusí. Vlastní vyrobenou elektřinu si můžete uložit do baterií a využijete ji, jakmile ji budete potřebovat. Díky panelům si dokonce můžete přivydělat. Elektřinu můžete totiž prodat sousedovi nebo distributorovi. Vlastní fotovoltaika vám poskytne komfort a stabilitu. Pokud máte zájem nejen o dotace, ale především o zpracování projektu a návrhu řešení na míru, neváhejte nás kontaktovat.